سامانه استخدام

بزرگترین سامانه اطلاع رسانی استخدام

شما اینجا هستید :
سامانه استخدام افتتاح شد

سامانه استخدام افتتاح شد

سامانه استخدام پایگاه آنلاین جامع اطلاع رسانی جدیدترین اطلاعات استخدامی کشور می باشد.
این پایگاه آنلاین با اتکا بر شعار «اقتصادمقاومتی، تولید و اشتغال» با به‌کارگیری تجربیات خود در زمینه‌ی کارآفرینی، امیدوار است بتواند دغدغه‌ی اشتغال‌زایی و استخدام جوانان را درحد توان با ارائه خدمات مبتنی بر اطلاع رسانی آگهی های استخدام و رزومه ساز آنلاین کاربران برطرف سازد.
تیم مجرب سامانه استخدام، بصورت مداوم جدیدترین اطلاعات استخدامی معتبر را از پایگاه های معتبر دریافت و در اختیار اعضای سایت قرار می‌دهد.

سامانه استخدام به کاربران خود دسترسی ثبت و انتشار رزومه ی حرفه ای در سایت را ارائه میکند. به این معنا که شما کاربر گرامی می توانید اطلاعات حرفه ای و تخصصی خود را در صفحه مخصوص به خود به همراه تصویر پروفایل خود منتشر کنید. بدین ترتیب در معرض دید کارفرمایان قرار خواهید گرفت و میتوانند با شما جهت استخدام در ارتباط باشند.

سامانه استخدام به محض انتشار اخبار استخدامی مرتبط با تخصص و استان مربوط به کاربران خود درسریع ترین زمان ممکن از طریق سایت ، کانال و ربات تلگرامی کاربران خود را مطلع میسازد.

روزانه هزاران فرصت شغلی جدید از سرتاسر کشور برای کاربران درج می شود که مشاهده اطلاعات آگهی استخدام فقط برای کاربران امکان پذیر است. شما میتوانید از طریق سایت و ربات سامانه آخرین آگهی های استخدامی کشوری، یا مربوط به استان و حرفه خود را دریافت کنید.

سامانه استخدام تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کلیه ضوابط جاری کشوری در حوزه وب سایت های ثبت شده را اجرا مینماید.

سامانه استخدام هرگز سایت کاریابی نیست و صرفاً خدمات اطلاع رسانی و آگهی ارائه میکند. لازم است برای استفاده از خدمات کاریابی و مشاوره شغلی به کاریابی های مجاز کشور مراجعه نمائید.